Hák Daniel, Dolní 490, 512 44 Rokytnice nad Jizerou

úvod
ceník
balkony - terasy
Ploché střechy
Základy domů
fotogalerie

Dotazy Volejte na číslo:
+420 775 128 018
 
nebo pište na:
izolacehak@gmail.com

VÍCE FOTEK NAJDETE NA


Inspirace pro vás

Standartní hladká fólie tl. 1,5 mm. Barva světle šedá.Přímý detail protiskluzové fólie Walk Way tl. 2 mm. Barva  červenohnědá. 


Fatrafol F814 tl. 2,5 mm. Vyrábí se v světle, tmavě šedé, měděnné, zelené.


   BALKÓNY - terasy
Jsou dva způsoby rekonstrukce izolace balkónů a teras

1. Kompletní vybourání povrchu (betonu a staré hydroizolace) a následné položení  nové hydroizolace. Tento způsob se nejvíce používá při velmi narušeném povrchu staré dlažby a betonu.

2. Potažení PVC  fólií stávajícího povrchu.

Vodotěsnost. Velkou výhodou oproti ostatním způsobům izolací jako je stěrka, asfalt, atd. je volné položení PVC fólie na geotextilii. Není tedy pevně spojena s podkladem (betonem). Fólie je kotvena svařením s krajním oplechováním a ve spojích. Při prasknutí spodní konstrukce nedojde k roztržení hydroizolace a následnému zatékání.

Cena opravy balkonu je nižší, než kdyby jste si pozvali zedníka, klempíře a izolatéra. Balkón opravíme v jeden den.

 Na balkony používáme převážně
 pochozí PVC fólie, které jsou zároveň protiskluzové. Jejich tloušťka je 2 - 2,5 mm s různými tvary dezénu. Díky své konstrukci (výztuž ze skleněného rouna) nejsou náchylné proti proražení jako všechny standartní fólie.
 Další výhodou těchto fólií je to, že se jedná o konečnou vrstvu.  Není  proto nutné vytvářet další vrstvy proti mechanickému poškození.

 Druhou možností je standartní PVC fólie o tloušťce 1,5 mm s hladkým dezénem. Je vyztužena PES mřížkou a je náchylnější proti proražení. Je tedy dobré na ni  vytvořit další vrstvu s dlažbou na terče, kamenný koberec, zelený koberec nebo dřevěný rošt.

Jedná se o bezúdržbový systém, který se nemusí udržovat. Žádné nátěry atd. Pouze se vám časem znečistí. Je omyvatelný tlakovou nebo jarovou vodou. Ne rozpouštědly.

Popis rekonstrukce:

 Úprava stávajícího podkladu se provádí bouráním nebo broušením s následnou likvidací a odvozem vybourané suti.

 Oplechování
Celý balkon nebo terasu si musíme oplechovat PVC plechem. Bez toho to nejde. Oplechování tvoří ukončení, které drží fólii na svém místě a na stávající oplechování se nám fólie nepřichytí.
Fólie jde svařit pouze s PVC plechem. Jedná se o běžný pozinkový plech, na kterém je technologicky nanesena 60 mikrónová vrstva PVC fólie.

 Hydroizolace z PVC fólie se svaří s oplechováním s následným opracováním všech detailů a spojů.
 
Proměna balkónu:

Před opravou
 
Po opravě

Detail fólie s oplechováním

 Poznámka:
Někteří ze zákazníků poukazují na estetické drobné nerovnosti v přechodech z oplechování na fólii. Fólie přizná všechny nerovnosti a přesto že ji při aplikaci napneme, vzniknou v krajích drobné nerovnosti. Ty jsou způsobeny kotvícími prvky a samotnou hranou oplechování. Čím je fólie silnější, tím se nerovnosti ztrácí.

 
Stránky vytvořil - Hák Daniel - 2012 za použití šablony  Web Page Templates
Galerie   |   Reference   |   Kontakt
 
 
Design downloaded from free website templates.